İşinizi Tecrübeyle Hızlandırın

Genesis 1996 yılından bugüne çeyrek asırlık tecrübesiyle ısıtma¸ soğutma¸ havalandırma¸ yangın, sıhhı ve doğalgaz uygulamalarında tecrübeli elemanlarıyla hizmet vermektedir.

Referanslarımız

Tamamlanan projelerimizden bazıları
tab image

Emaar Properties

Global gayrimenkul sektörünün lider şirketlerinden Emaar Properties, lüks yaşam alanları yaratma konusundaki öncülüğünü, birçok alanda “ilk” ve “en”lere imza atarak gerçekleştirdiği projeleri ile sürdürüyor. Dünyanın en yüksek binası Burj Dubai, dünyanın en büyük alışveriş merkezi Dubai Mall, dünyanın en büyük insan yapımı marinası Dubai Marina ve The Address Hotels&Resorts gibi projelerle başarısını taçlandıran Emaar Properties, aralarında Türkiye’nin de bulunduğu 18 ülke ve 36 pazarda yatırım yapmaya devam ediyor.

Toplamda 178 adet 12 tip villa Toplam Kapalı Alan: 98.671m² Keşif Miktarı: 7.905,735,81 TL Gerçekleşen: 8.318.000TL

Isıtma, Soğutma,Doğalgaz,Havalandırma,Sıcak-Soğuk su İmalatlarının tamamı tarafından Malzemeli Olarak İmalatları tamamlanarak teslim tdilmiştir.

Ana Yüklenici: YAPI MERKEZİ

tab image

Demirören İstiklal AVM

19.000 m2 kapalı inşaat alanı
7.000 m2 Otel Kapalı Alan
Toplam 26.000 m2 Kapalı alan


DEMİRÖREN AVM VE OTEL ( Sıhhi , havalandıra, yangın ,doğalgaz ve Isıtma-Soğutma tesisatları) kısmı malzemeli olarak tarafımızdan imalatları yapılarak test ve devreye alma çalışmaları tamamlanmıştır.

Ana Yüklenici: Demirören Grup / TAKSİM GAYRİMENKUL YATIRIMI GELİŞTİRME ve İŞLETMECİLİK A.Ş.

tab image

Pendik Marina Ve AVM

136 dönüm Arazi üzerine Toplamda 55000 m² Kapalı Alan 750 YAT KAPASİTELİ Marina ve AVM’nin mekanik keşfine ait tüm imalatlar ( karada ve denizde) malzemeli olarak tarafından imalatları yapılarak test ve devreye alma çalışmaları tamamlanmıştır.

Ana Yüklenici SAĞLAM İNŞAAT

 

tab image

AG Plaza

AG plazanın mekanik keşfine ait tüm tesisatları ( Sıhhi tesisat, havalandıra, tesisatları, yangın tesisatları) malzemeli olarak tarafından imalatları yapılarak test ve devreye alma çalışmaları tamamlanmıştır.

Ana Yüklenici: AG

hilton

HILTON GARDEN IN İSTANBUL OTEL

Hilton Garden In İstanbul Otel 32.000 m2 Kapalı Alan 210 Odalı

Sıhhi , havalandıra, yangın ,doğalgaz ve Isıtma-Soğutma tesisatları kısmı malzemeli olarak tarafımızdan imalatları yapılarak test ve devreye alma işlemleri tamamlanmış ve sistemler çalışır halde teslim edilmiştir.
Ana Yüklenici: Fermak ve Amplio Grup

hilton

TRABZON CEVAHİR OFİS BİNALARI 

Sıhhi, Yangın ,doğalgaz ve Isıtma (Yoğuşmalı Kazanlar ile)-Soğutma (Hava Soğutmalı Soğutma Grubu ile) tesisatları malzemeli olarak tarafımızdan imalatları yapılarak test ve devreye alma işlemleri tamamlanmış ve sistemler çalışır halde teslim edilmiştir.

Ana Yüklenici: SÜMELA İNŞAAT

Image

Hakkımızda

Genesis 1996 yılından bugüne kadar çeyrek asır tecrübesiyle ısıtma¸ soğutma¸ havalandırma¸ yangın, sıhhı ve doğalgaz uygulamalarında tecrübeli elemanlarıyla hizmet vermektedir.

İletişim

Merkez Mah. Silahtarağa Cad. No:51 Kat:1 34050 Eyüpsultan / İSTANBUL
T: +90 212 578 87 87
F: +90 212 578 61 95
[email protected]